У Львові розпочалось засідання робочої підгрупи "Смарт-спеціалізація"

Сьогодні, 7 жовтня, у Львівській політехніці розпочалось засідання підгрупи ʺСмарт-спеціалізаціяʺ із розробки Стратегії області до 2027 року. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

У Львові розпочалось засідання робочої підгрупи "Смарт-спеціалізація" із розробки Стратегії області до 2027 року


У заході беруть участь представники влади, наукових та освітніх установ, бізнесу. Всі вони працюватимуть над розробкою смарт-спеціалізації, яка буде вбудована в Стратегію регіонального розвитку Львівщини. Об этом сообщает inflation.in.ua со ссылкой на СМИ.


Привітав учасників заходу перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.


ʺСьогодні ми розпочинаємо роботу із розуміння важливості тематики ʺсмарт-спеціалізаціїʺ для подальшого розвитку області, адже ми маємо бути готовими до реалізації саме успішних проєктів на Львівщині. І тут також дуже важливими є той досвід та думки, якими поділяться із нами європейські експерти. Інформаційна складова, смарт-спеціалізація має бути у Стратегії розвитку області та майбутніх економічних процесах. І тоді в нас буде чітке розуміння куди ми рухаємось, для чого і які результати зможемо отриматиʺ, — зазначив Василь Лозинський.


Робота у підгрупі ʺСмарт-спеціалізаціяʺ буде розділена по фокус-групах за напрямами: біоекономіка, поліграфія, креативні індустрії, медичний туризм, загальна секція.​ Учасники працюватимуть за підтримки експерта ЄС Юргіти Петраускієне (Литва).


Відтак, в межах першого дня учасники ознайомляться із загальною інформацією про Львівщину та станом розробки Стратегії розвитку регіону та смарт-спеціалізації Львівської області, почують про смарт-спеціалізацію і розвиток економіки, досліджень та інновацій від експерта. Також обговорять результати кількісного та якісного аналізу смарт-спеціалізації Львівщини та розглянуть можливості залучення грантових коштів з європейських фондів на реалізацію інноваційних проєктів відповідно до пріоритетів стратегії розумної спеціалізації. Представники влади, наукових та освітніх установ, бізнесу працюватимуть у двох секціях ʺСтратегія прориву 2027. Креативні індустрії як смарт-спеціалізація у м. Львівʺ, та ʺВиїзна нарада експерта з ІТ-кластером. Обговорення дорожньої карти розвитку ІТ, як смарт-спеціалізації регіонуʺ.


У другий день, 8 жовтня, засідання відбуватиметься у Львівській ОДА. Тут представники регіональної команди зі смарт-спеціалізації разом з експертом працюватимуть у 3-х секціях і розглядатимуть процес підприємницького відкриття із зацікавленими сторонами щодо розвитку ʺБіоекономікиʺ, ʺМедичного туризмуʺ, ʺПоліграфіїʺ, як смарт-спеціалізації регіону.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_rozpochalos_zasidannya_robochoi_pidgrupy_smartspetsializatsiya_327831.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя