На Хмельниччині 31-а громада вирішила приєднатись до Єдиної церкви

Громада села Сошне приєдналась до Православної церкви України  — На Хмельниччині 31-а громада вирішила приєднатись до Єдиної церкви
Громада села Сошне приєдналась до Православної церкви України
Фото: Фейсбук митрополита Антонія Махоти
Місцевий священик на збори не прийшов Об этом сообщает ictv.in.ua со ссылкой на СМИ.


Сьогодні, 8 лютого, Ізяславське благочиння Православної церкви України поповнилося ще однією парафією. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній Махота.


«Релігійна громада села Сошне Ізяславського району (парафія на честь Параскеви Сербської) на загальних зборах одноголосно вирішила вийти із підпорядкування московського патріархату і приєднатися до ПЦУ. Місцевий священик збори проігнорував. На зборах були присутні благочинний Ізяславського округу протоієрей Володимир Ковальчук та священики благочиння Православної церкви України», — йдеться у дописі.


Нагадаємо, що це вже 31 парафія на Хмельниччині, яка перейшла до ПЦУ з дня Об’єднавчого собору, що відбувся в Києві 15 грудня.


Нагадаємо, у Стамбулі 5 січня проходила церемонія підписання Томосу про автокефалію Української православної церкви. Томос було підписано у Соборі святого Георгія під час архієрейського служіння.


6 січня у Соборі святого Георгія на Фанарі відбулася церемонія вручення Томосу про автокефалію Православної церкви України.


7 січня у Софії Київській пройшла святкова Різдвяна божественна літургія, на якій вперше показали Томос про автокефалію.


3 лютого предстоятеля Православної церкви України офіційно звели на престол


Читайте також:


  • Томос — наш! 10 фактів, про які варто знати українцямДжерело статті: “http://glavcom.ua/news/na-hmelnichchini-31-a-gromada-virishila-prijednatis-do-jedinoji-cerkvi--568144.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя