Rocksolyana Khmara: "РЕПОСТ!!! Ця вражаюча історія вимагає причетності всіх..."

Rocksolyana Khmara в facebook:

РЕПОСТ!!! Ця вражаюча історія вимагає причетності всіх чесних людей ! У зоні АТО, безвісті зник підполковник розвідки ОЛЕКСАНДР БОЙКО! Дружина почала розшук, а влада і військові замість допомоги, замовчують правду.... ЧОМУ! Давайте прийдемо разом з дружиною 14 липня під СБУ спитати ДЕ ПІДПОЛКОВНИК РОЗВІДКИ ОЛЕКСАНДР БОЙКО!!! Об этом сообщает avianews.in.ua со ссылкой на СМИ.

В зоні проведення АТО зник... Я читала цю новину. Але прогорнула далі. Війна. І не таке буває. Але сьогодні прочитала іншу дружина збирає акцію під АП. Щоб ... знайти коханого. Зник місяць тому у зоні проведення АТО. Підполковник розвідки. Безвісти зник. Як мене вкололо, що тоді я прогорнула... . Я зайшла на сторінку Светлана Бойко . Вона відчайдушно шукає свого чоловіка. Сподівється, що живий. Спочатку їй казали, що загинув. А потім - що зник. Тому вона пише листи керівництву, шукає правди, молиться, спілкується з журналістами. Вдома батька чекає 7-річна донька. Читаючи це, рівень ненависті до днрлнр у мене почав зашкалювати. . Але тут!!! серед десятків постів, читаю усім побратимам заборонили спілкуватись з нею. Свого командира вони кинули на полі бою. Бо хотіли жити. Тіла немає. Група, що була з ним, має пройти поліграф, ніхто правди не каже. То нібито є докази його загибелі, то їх немає. Всі мовчать. Якість недолугі виправдання. Незрозумілі пояснення. Почали залякувати Я вже знаю подібну історію. З Ярославом Бабичем. Дружина Laryssa Babych досі бореться за чесне імя убитого чоловіка. А її цькують. Цькують і Світлану, бо намагається знайти ще живим. Коханого. Країно, що з тобою . У мене є, як кажуть деякі, погана звичка - пропустити через себе. Щоб зрозуміти що було б, якби щось подібне сталось у моєму житті. І руки похололи. Я не могла б тоді прогорнути стрічку новин далі. І ви тоді б не прогорнули. Перейдіть на сторінку Світлани. Перечитайте. Розділіть. Допоможіть. . А хто може. Давайте прийдемо. З нею. Під АП. 14 липня. 1100. Щоб запитати

# ДеПідполковникБОЙКО

Ми не можемо губити своїх же людей!

067-595-92-35 контакти Світлани, якщо хтось може допомогти у пошуку

! Журналісти. Не змовчіть. ! Люди. Рознесіть новину.

Трохи деталей тут https//www.depo.ua//sprava-pidpolkovnika-boyka-video-smer __________________________ Тегайте активістів/журналістів/побратимів в коментарях чи при репості.

ТСНRocksolyana Khmara


ТОП новости

Вход

Меню пользователя